Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Кінотеатр. Що його чекає?!

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2008 05:01 pm    Тема повідомлення: Кінотеатр. Що його чекає?! Відповісти цитуючи

Exclamation
Давайте поговоримо про наш Сквирський кінотеатр. Що хто знає про нього? Що думає? Exclamation

Раніше, звичайно, був кінотеатр як кінотеатр (я й сам туди частенько заходив, кіна дивився), а тепер... Crying or Very sad Rolling Eyes
Аж соромно за Сквиру, один єдиний кінотеатр, а в такому занедбаному, непрацюючому стані. На що дивиться влада? Що думає?
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2008 09:23 am    Тема повідомлення: Re: Кінотеатр. Що його чекає?! Відповісти цитуючи

А влада не думає нічого. В них свої кінотеатри вдома. Вірно ж??? Я, наприклад, в Києві ходжу в Кіно, просто є з чого вибрати. Це так класно: широкий екран, спецефекти (крісла трясуться, запахи з’являються), зручні крісла, чудовий звук, та pop-corn не завадить...

А в Сквирі кінотеатр потібен, не всі, мабуть, мають можливість приїхати в інше мвсто в Кінотеатр. Деякі мабуть не разу не були.

Моя одна знайома, приїхала в Київ зі Сквири, і ми пішли з нею на прем’єру фільма “Бой с тенню-2” (це було давно), так в неї було море вражень. Shocked Sad
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Sashok

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2008 11:21 am    Тема повідомлення: Re: Кінотеатр. Що його чекає?! Відповісти цитуючи

Я з ВАМИ згоден. А як розповісти нашим дітям що таке кінотеарт, якщо вони жодного разу в ньому не були. Наші попередні мери і теперішні всі обіцяли запустити кінотеатр. Може це були педвиборні обіцянки Exclamation Exclamation Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 10:17 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Shocked
Що соромно за кінотеатр, то - соромно. Confused

Зфотографував оце сьогодні.

Запущений Applause , аж нікуди.

Плитка з нього сипиться, вікна скло розбите місцями Brick wall

А біля нього завжди неприбрано, валяється багато сміття, побитого скла. Проходиш біля нього аж бридко! Crying or Very sad

Місцева владо, схаменись та наведи порядок!!!
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Olen'ka

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2009 07:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дуже шкода, що кінотеатр не працює Crying or Very sad
Особисто в мене з ним пов'язані лише приємні спогади про дитинство. Усім двором ходили на індійські фільми (хоч зараз я їх терпіти не можу), місця вільного не залишалося в залі - стільки людей було. Класом з учителькою ходили на дитячі сеанси (10 чи 20 коп. квиток). А ще я одного разу прогуляла сольфеджіо в музичній школі, щоб подивитися в цьому самому кінотеатрі "Невловимих месників". А коли ми проходимо повз нього з дочкою, вона часто запитує, чому він не працює. Хоч вдома є всі мультики та фільми, але сходити в кінотеатр - це зовсім інше.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2009 12:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені здається, що якщо влада і надумається відкрити кінотеатр, то потрібно лише будувати інший Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad . Оскільки ця будівля вже не пригодна для використання. Навіть капітальний ремонт не допоможе.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)