Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Пропозиції. Хто що знає, що порадить, де робить.

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Робота в Сквирі
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Володимир

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 03:48 pm    Тема повідомлення: Пропозиції. Хто що знає, що порадить, де робить. Відповісти цитуючи

Народ Сквири давайте говорити. Робота це ж важливий фактор кожного. Працюємо, отримуємо гроші. А без грошей плоховато. Давайте допомагати один одному заробляти, та ще й немало, а щоб хватало, й залишилося!!! Smile
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 04:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я особисто працюю в дома. Дивлюсь за дітьми, по господарству, а чоловік заробляє гроші. Проте буду мати на увазі, якщо щось почую, чи дізнаюсь, то обовязково повідомлю тут. Wink
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 06:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Світлана написав(ла):
Я особисто працюю в дома. Дивлюсь за дітьми, по господарству, а чоловік заробляє гроші. Проте буду мати на увазі, якщо щось почую, чи дізнаюсь, то обовязково повідомлю тут. Wink

Хорошая работа Shocked мне нравится Wink
Світлана

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 04:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

bigboy from bc-city.com написав(ла):
Світлана написав(ла):

Воно так на перший погляд здається, що все легко й просто. А як почнеш робить то те, то те, як зачепешся... І робоча зміна розпочинається рано зранку і закінчується пізно ввечері. 7 днів на тиждень! Anxious
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2008 08:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Світлана написав(ла):
bigboy from bc-city.com написав(ла):
Світлана написав(ла):

Воно так на перший погляд здається, що все легко й просто. А як почнеш робить то те, то те, як зачепешся... І робоча зміна розпочинається рано зранку і закінчується пізно ввечері. 7 днів на тиждень! Anxious

Да вообще я понял 7/24 график жестокий и зделать ничего нельзя Mad
Соната

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2008 12:48 pm    Тема повідомлення: Re: Пропозиції. Хто що знає, що порадить, де робить. Відповісти цитуючи

Володимир написав(ла):
Давайте допомагати один одному заробляти, та ще й немало, а щоб хватало, й залишилося!!! Smile

З чисто професійного погляду на м.Сквира, можу зазначити великі перспективи в роботі для потенційних координаторів компанії Ейвон. Вимоги до кандидатів - активна життева позиція, бажання заробляти достойні гроші, розвиватись.... Smile Що пропонує компанія - безкоштовній старт і навчання, всебічну підтримку, грошову винагороду і премію в перший рік роботи координатором в розмірі 10 000 грн, окрім зарплати Exclamation Exclamation Exclamation участь в програмах, які передбачають отримання цінних призів у вигляді автомобіля, ювелірних прикрас,грошей, мобільних, компютерів, поїздок за кордон та ін. Вакансії всьго 2 Exclamation Кандидати будуть відбиратись під час співбесіди. Запис на співбесіду по тел. 8066 287 44 04.
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 11:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Question
Цікаво, а чоловікам координаторами компанії Ейвон, можна бути.
Бо наскільки я знаю, то всі координатори, яких я зустрічав, то були жінки. Exclamation
Соната

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2008 12:52 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, можуть. Було б бажання і навики роботи з людьми.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2008 06:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Особисто я нічого не маю проти Ейвон, але не розумію, як можна замовляти продукцію (не залежно від того що замовляєш) якщо не знаєш яка вона, який запах!!! Пудру, помаду і духи не можна замовити просто дивлячись на неї, адже якщо Ви продаєте, радите, то %90 не вгадаєте. Буває що одна помада виглядає на різних губах по-різному, запах парфюму також інший, тому що у кожної людини запах тіла різний, навіть якщо це одна сім’я і користуються одними і тими ж засобами гігієни, так само і пудра: Тип шкіри різний, її відтінок.
Ще питання, що це за туш для вій за 30 грн?

Думаю краще зайти в магазин, переплатити, купити туш за 90-100 грн, але ти її відкриєш, подивишся, підбереш собі і будеш користуватися нею з задоволенням!!!

А ось щодо роботи, то думаю спробувати можна, адже це не так і страшно, хочф я б не змогла, тому що продавати товар, це не для мене.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Соната

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2008 03:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ludmilk@, згодна, що продукцію необхідно пробувати. Тому професійні консультанти завжди мають з собою набір пробних зразків помад, ароматів, кремів. Тому з вибором зазвичай, проблем не буває... А щодо туші за 90-100 грн, то висока ціна - це не завжди висока якість. Я маю змогу купувати туші в більш дорогих фірмах, але цілком задоволена якістю наших...
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2008 09:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я ніколи не пробувала ейвонську туш, але моїй знайомій лише вона підходить, коли фарбує якоюсь іншою, то відразу ж червоніють очі, і як наслідок — алергія.

Виходить добра. Але я пробувати чомусь не дуже хочу, також звикла до однієї. Якщо трапиться така нагода — обов’язково спробую!!!
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Робота в Сквирі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)