Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" > Аптеки, продаж ліків > Аптечна мережа «Будьте Здорові» – ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №20.
 

Аптечна мережа «Будьте Здорові» – ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №20.


26-01-2015, 18:15. Розмістив: admin

Логотип. Аптечна мережа «Будьте Здорові». ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №20.
Фактична адреса: 09000, Київська область, місто Сквира, вулиця Леніна, будинок 22А
Контактні телефони: (093) 473-31-19 || мобільний
 
Електронна пошта: marketing@kievfarm.com.ua
Сайт: www.kievfarm.com.ua
Вказувач напрямку Про аптеку «Будьте Здорові» №20
Повна назва: Аптечна мережа «Будьте Здорові». Місто Сквира. Аптека №20.
Засновник: Товариство з обмеженою відповідальністью «Київфарм» – ТОВ «Київфарм»
Вказувач напрямку Коротка довідка
Аптечна мережа, до якої належить аптека №20 – успішно розвивається на території Києва, Київської та Чернігівської областях. Має свою торгову марку «Аптечна мережа «Будьте Здорові».
«Ми допомагаємо Вам бути здоровими і красивими» – основна ціль та мета аптечної мережі «Будьте Здорові»! Використовуючи цей девіз, аптечна мережа «Будьте Здорові» успішно розвивається на фармацевтичному ринку з початку 1998 року. Й на сьогоднішній день до складу її роздрібної аптечної мережі входить 22 аптеки.
В аптечній мережі «Будьте Здорові» працюють висококваліфіковані співробітники, вони – енергійні професіонали. Тут Вам обов`язково допоможуть, підкажуть і порадять зробити правильний вибір потрібного препарату відповідно до Ваших потреб та матеріального стану.
Аптека №20 у місті Сквира пропонує своїм клієнтам гнучку систему знижок. Нею Ви можете скористатися, використовуючи дисконтні картки. Чим більше Ви купуєте – тим більший відсоток знижок на товари, які пропонуються на вітринах аптеки. Найменш забезпечені верстви населення у місті Сквира – це пенсіонери. Їх кількість – значна частина клієнтів у аптеці, вони отримують при покупці найбільший відсоток знижок.
Вказувач напрямку Час роботи
Понеділок: з 07:00 до 21:00
Вівторок: з 07:00 до 21:00
Середа: з 07:00 до 21:00
Четвер: з 07:00 до 21:00
П'ятниця: з 07:00 до 21:00
Субота: з 07:00 до 21:00
Неділя: з 07:00 до 21:00
Вказувач напрямку Основні принципи в роботі
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, турбота про Ваше здоров`я, Ваш час і зручність – ось це та багато іншого практикують у аптеці №20! Максимальна увага до кожного клієнта, незважаючи на його статус, вік чи грошовий достаток. Максимально задовольнити потреби кожного покупця – це основа у роботі, та у відношенні з клієнтами, до якої прагне кожен співробітник аптеки.
Вам не доведеться витрачати свій час і сили на пошук необхідних медикаментів, якщо Ви звернетесь в аптеку «Будьте Здорові» №20. Підходячи до роботи професійно, Вам кваліфіковано запропонують широкий асортимент ліків, медичних виробів, косметики та багато інших супутніх товарів.
У аптеці є широкий асортимент товарів для майбутніх мам та їх діток. Це і дитячі товари для здоров`я, і дитяча лікувальна косметика, і дитяче харчування та інші товари, які так необхідні при догляді за дітьми.
Важливим фактором мережі аптек «Будьте Здорові» є створення та розвиток офіційної інтернет-сторінки в мережі Інтернет. Тепер, у Вас є можливість, у режимі реального часу (on-line), швидко та оперативно замовити будь-які потрібні Вам ліки (навіть, якщо їх немає у аптеці №20). Ви зможете поставити будь-яке питання фармацевту на лінії, та дізнатися багато нового та цікавого у сфері здоров`я та питаннях здорового способу життя.
Вказувач напрямку Місце знаходження
Аптечна мережа «Будьте Здорові» – ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №20. Карта. Місце знаходження.
* натисніть мишкою на карту для збільшення