Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" > Аптеки, продаж ліків > Аптечна мережа «Будьте Здорові» – ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №16.
 

Аптечна мережа «Будьте Здорові» – ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №16.


26-01-2015, 10:20. Розмістив: admin

Логотип. Аптечна мережа «Будьте Здорові». ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №16.
Фактична адреса: 09000, Київська область, місто Сквира, Ювілейна площа, буд. 17
Контактні телефони: (04568) 5-28-83 || стаціонарний
(093) 736-59-66 || мобільний
Електронна пошта: marketing@kievfarm.com.ua
Сайт: www.kievfarm.com.ua
Вказувач напрямку Про аптеку «Будьте Здорові» №16
Повна назва: Аптечна мережа «Будьте Здорові». Місто Сквира. Аптека №16.
Засновник: Товариство з обмеженою відповідальністью «Київфарм» – ТОВ «Київфарм»
Вказувач напрямку Коротка довідка
ТОВ «Київфарм» – аптечна мережа на території Києва, Київської і Чернігівської областях, яка динамічно розвивається і має свою торгову марку «Аптечна мережа «Будьте Здорові».
Місія аптечної мережі «Будьте Здорові» – Ми допомагаємо Вам бути здоровими і красивими!
Роздрібна аптечна мережа «Будьте Здорові» успішно розвивається на фармацевтичному ринку з 1998 року. На сьогоднішній день мережа складається з 22 аптек.
Співробітники аптечної мережі «Будьте Здорові» – висококваліфіковані, енергійні професіонали, які завжди допоможуть зробити правильний вибір потрібного препарату.
У мережі аптек «Будьте Здорові» існує система знижок за дисконтними картками на різноманітні товари, які пропонуються на вітринах аптек. Аптека №16 у місті Сквира – не є виключенням даної системи. Найбільш впливово, це відчувають найменш забезпечені верстви населення – пенсіонери. Останніх – найбільша кількість клієнтів у аптеці, адже вони отримують найбільші відсотки знижок.
Вказувач напрямку Час роботи
Понеділок: з 07:00 до 21:00
Вівторок: з 07:00 до 21:00
Середа: з 07:00 до 21:00
Четвер: з 07:00 до 21:00
П'ятниця: з 07:00 до 21:00
Субота: з 07:00 до 21:00
Неділя: з 07:00 до 21:00
Вказувач напрямку Основні принципи в роботі
У аптеці №16 практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта, тут піклуються про Ваше здоров`я, ваш час і зручність! Тут приділяють максимальну увагу до кожного клієнта незалежно від його статусу, віку чи грошового достатку. Кожен з співробітників аптеки прагне максимально задовольнити потреби кожного покупця.
Звернувшись в аптеку «Будьте Здорові» №16, вам не доведеться витрачати свій час і сили на пошук необхідних медикаментів. Завдяки професійному підходу до роботи, вам запропонують широкий асортимент медикаментів, медичних виробів, лікувальну косметику та багато інших супутніх товарів.
Майбутніх мам та їх діточок також не залишають без уваги: для них у аптеці є широкий асортимент дитячих товарів для здоров`я, лікувальна косметика, дитяче харчування та інше.
Крім цього, мережа аптек «Будьте Здорові» має офіційну інтернет-сторінку, де є можливість, швидко замовити будь-які ліки (навіть, якщо їх немає у аптеці №16 на даний час), поставити питання фармацевту, та дізнатися багато нового та цікавого стосовно питань, які стосуються здоров`я та здорового способу життя.
Вказувач напрямку Місце знаходження
Аптечна мережа «Будьте Здорові» – ТОВ «Київфарм». Місто Сквира. Аптека №16. Карта. Місце знаходження.
* натисніть мишкою на карту для збільшення