Дошка оголошень : Продам дитяче ліжечко з дерева, світле з шухлядою
 
Тип оголошення: Пропозиція
Рейтинг: +6
Дата публікації: 01.11.2016
Дата видалення: Це оголошення розміщено назавжди!
Автор: admin
Переглядів: 2281
Текст оголошення:

Продам дитяче ліжечко українського виробника, у відмінному стані. Ліжечко підходить для дітей – від народження і до трьох років. Є 3 рівні регулювання висоти дна, що дозволяє зручно спілкуватися з вашим малюком по мірі його розвитку. Якщо ви використовуєте верхній, перший рівень регулювання, то у вас залишається великий порожній простір між нижньою шухлядою і першим рівнем дна. Дуже зручно використовувати це місце в якості додаткової полиці, для зберігання дитячих речей, памперсів, шампунів та інших приналежностей. Таким чином ліжечко виходить дуже компактним.

 

На передній боковій стороні ліжечка – двоє прутків, легким рухом руки (дорослого) знімаються, виходить деякий отвір, своєрідні двері. Дитина не в змозі самостійно вийняти ці прутки. Тому ліжечко можна використовувати, як манеж, а дитина сама може вилазити з ліжечка або ж навпаки – залазити. Але дана можливість більш підходить для дітей старшого віку (від 1,5 року).

 

Ліжечко без колесиків (при бажанні можна прикрутити), шарніри відсутні. Зроблене з натурального дерева, з нижньою, висувною полицею (шухлядою) для речей. Колір: натуральний, світлий, дерево бук. Принцип розташування на полу, як стіл – без можливості колисати чи перевозити. Надійно стоїть на підлозі, без ризику, що дитина може перевернути ліжечко або ж перелізти через перила (навіть у віці ближче до трьох років).

 

Недоліки – нижня полиця має дефект. Функціональність не зменшуються, все працює, заїжджає-виїжджає, але є невеликий дефект – тріщина на задній, боковій стороні шухляди (перестарався, закручуючи шуруп).

 

Довжина спального місця - 120 см.
Ширина спального місця - 60 см.
Висота ліжечка - 84 см.

 

З питань купівлі ліжечка можна звертатися з 10:00 до 21:00.
Причина продажу: через непотрібність.

Контактні телефони: (063) 6194232, (097) 9971854, (04568)5-30-02
Ціна (вартість): 450 грн.
Місцезнаходження: місто Сквира (районний центр)
Можливий торг: Так
Фотографії: